afdn_countdownTimer - en to pl translation catalogue (81 entries)

en: Options/dates updated successfully.
pl: Daty i opcje uaktualnione

en: Are you sure you wish to delete
pl: Czy na pewno usunąć?

en: Resources:
pl: Informacje źródłowe

en: Plugin Homepage
pl: Strona Pluginu

en: Support Forum
pl: Forum Pluginu

en: translator_name
pl: macryba

en: Translated by
pl: Przetłumaczył

en: I've been spending more and more time writing and supporting plugins. I'm a college student and really only do this programming thing on the side for the love of it.
pl: Spędzam coraz więcej czasu pisząc i wspierając wtyczki. Jestem studentem, programuję w czasie wolnym bo lubię to robić.

en: Installation Notes
pl: Instrukcja instalacji

en: You've made it this far, you're almost there. To insert the Countdown Timer into your sidebar, you can use the Countdown Timer Widget if you have widgets enabled (or have the ability to enable widgets).
pl: Jesteś prawie u końca. Aby umieścić Countdown Timer w pasku bocznym, możesz użyć Widgety jeśli masz je aktywne.

en: Alternatively, you can also use this code
pl: Możesz również użyć poniższego kodu.

en: If you want to individually manage countdown timers, such as in posts or on pages, you can use the following code:
pl: Jeśli sam chcesz zarządzać licznikami np. w postach lub na stronach możesz użyć poniższego kodu.

en: Time until my birthday:
pl: Do moich urodzin pozostało:

en: Where <em>"ENTER_DATE_HERE"</em> uses <a href='http://us2.php.net/strtotime' target='_blank'>PHP's strtotime function</a> and will parse about any English textual datetime description. If you do this, be sure to enable the "Enable CountdownTimer within The Loop" option below.
pl: Wszędzie gdzie wstawisz <em>"ENTER_DATE_HERE"</em> Countdown użyje funkcję PHP <a href='http://us2.php.net/strtotime' target='_blank'> aby przetworzyć datę w wielu możliwych formatach (text w j. angielskim). Jeśli używasz tej funkcji, upewnij się, że "Enable CountdownTimer within The Loop" opcja jest włączona.

en: One Time Events
pl: Jednorazowe liczniki

en: Countdown timer uses <a href='http://us2.php.net/strtotime'>PHP's strtotime function</a> and will parse about any English textual datetime description.
pl: Countdown użyje funkcję PHP <a href='http://us2.php.net/strtotime' target='_blank'>, aby przetworzyć datę w wielu możliwych formatach (text w j. angielskim).

en: Examples of some (but not all) valid dates
pl: Przykłady niektórych (nie wszystkich) obsługiwanych formatów:

en: Delete
pl: Usuń

en: Event Date
pl: Data licznika

en: Event Title
pl: Nazwa licznika

en: Link
pl: Odnośnik

en: Display "Time since"
pl: Pokaż "Czas od"

en: Automatically delete 'One Time Events' after they have occured?
pl: Usunąć automatycznie liczniki jednorazowe po ich wygaśnięciu?

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Management
pl: Ustawienia

en: To include Countdown Timer(s) and/or One-off Timer(s) within a post or page, simply enable The Loop function below and then insert
pl: Aby uaktywnić liczniki oraz liczniki jednorazowe w postach i na stronach włącz funkcję

en: where you want the countdown to be inserted
pl: tam gdzie chcesz wstawić licznik

en: You can also insert a one-off timer within a post or page by using the following code:
pl: Możesz również wstawić licznik jednorazowy używając poniższego kodu:

en: Enable JavaScript countdown:
pl: Uaktywnij licznik w JavaScript:

en: Enable CountdownTimer within The Loop:
pl: Uaktywnij licznik w The Loop:

en: Countdown Time Display
pl: Format wyświetlania czasu

en: This setting controls what units of time are displayed.
pl: Ustawienia jednostek czasu, które mają być prezentowane

en: Years:
pl: Lata

en: Months:
pl: Miesiące

en: Weeks:
pl: Tygodnie

en: Days:
pl: Dni

en: Hours:
pl: Godziny

en: Minutes:
pl: Minuty

en: Seconds:
pl: Sekundy

en: Strip non-significant zeros:
pl: Ukryj zera

en: How long the timer remain visable if "Display 'Time Since'" is ticked:
pl: Jak długo licznik powinien być wyświetlany jeśli "Czas od" jest zaznaczony

en: Seconds:
pl: Sekundy

en: (0 = infinite; 86400 seconds = 1 day; 604800 seconds = 1 week)
pl: 0 = zawsze, 86400 sekund = 1 dzień; 604800 sekund = 1 tydzień)

en: onHover Time Format
pl: Format daty po najechaniu kursorem

en: If you set 'onHover Time Format', hovering over the time left will show the user what the date of the event is. onHover Time Format uses
pl: Jeśli włączysz "format po najechaniu kursorem" data pokaże się w formacie:

en: Examples
pl: Przykłady

en: goes to
pl: idzie do

en: Display Format Options
pl: Opcje wyglądu

en: This setting allows you to customize how each event is styled and wrapped.
pl: Ustawienia pozwalają sprecyzować jak każdy licznik jest pokazany.

en: <strong>Title Suffix</strong> sets the content that appears immediately after title and before the timer.
pl: <strong>Po temacie</strong> pozwala wpisać tekst który pojawi się za licznikiem

en: <strong>Display Style</strong> sets the HTML Style attribute for each timer using CSS.
pl: <strong>Styl</strong> ustawia atrybut Style w HTML dla każdego licznika używając CSS.

en: <strong>Display Format Prefix/Suffix</strong> sets any leading or trailing HTML (or text).
pl: <strong>Prefix/Suffix</strong> ustawia tekst przed i po liczniku

en: Examples/Defaults
pl: Przykłady/Ustawienia domyślne

en: Title Suffix
pl: Przed tytułem (suffix)

en: Display Style
pl: Format wyświetlania

en: Display Format Prefix
pl: Pokaż tekst przed (prefix)

en: Display Format Suffix
pl: Pokaż tekst po (suffix)

en: Example Display
pl: Przykład wyglądu

en: Update Events
pl: Uaktualnij liczniki

en: No dates present
pl: Brak dat

en: %s ago
pl: %s temu

en: in %s
pl: za %s

en: %d year,
pl: %d rok,

en: %d years,
pl: %d lat,

en: %d month,
pl: %d miesiąc,

en: %d months,
pl: %d miesięcy,

en: %d week,
pl: %d tydzień,

en: %d weeks,
pl: %d tygodni,

en: %d day,
pl: %d dzień,

en: %d days,
pl: %d dni,

en: %d hour,
pl: %d godzinę,

en: %d hours,
pl: %d godzin,

en: %d minute,
pl: %d minutę,

en: %d minutes,
pl: %d minut,

en: %d second,
pl: %d sekundę,

en: %d seconds,
pl: %d sekund,

en: Widget title:
pl: Tytuł widgetu

en: Maximum # of events to show:
pl: Maksymalna ilość liczników do pokazania:

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Set 'Maximum # of events' to '-1' if you want no limit.
pl: Usta maksymalną ilość liczników na '-1' aby było bez limitu.
